Duct Corner Code Production Line Air Duct Engineering
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Zdroj energie | Pneumatický |
| Děrovací síla | 125T |
| Mrtvice | 180 mm |
| Motor | 11 kw |
| Modelka | JH21 |
| Značka | HARSLE |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
Hlavní rysy linky na výrobu kódu pro vedení rohu
Výrobní linka HARSLE je plně automatická zařízení integrující materiálový regál, nivelační stroj, pneumatický děrovací stroja podavač.
HARSLE three-in-one feeder has other excellent functional characteristics such as high technology, high precision, high power, etc. It is also widely used in the peripheral equipment series of punch presses and adopts PLC man-machine interface operation. Duct corner code production line

Tři funkce odvíjení, vyrovnávání a podávání celé výrobní linky jsou řízeny PLC a vybaveny displejem rozhraní; naše stroje využívají především počítačový řídicí systém značky Mitsubishi. Tato automatická výrobní linka může zákazníkům pomoci zlepšit efektivitu výroby a využití materiálu, snížit výrobní náklady a zajistit kvalitu produktu.

Rohový kód výrobní linky-2
Výrobní linka HARSLE si získala obrovský trh svým vysokým výkonem a nízkou cenou. Tloušťka materiálu může být od 0,2 mm do 10 mm, šířka od 150 mm do 1600 mm, srovnávací přesnost je 0,15 mm a rychlost je 16 m/min. Tato výrobní linka je vhodná pro potřeby zpracování v různých průmyslových odvětvích, jako je měď, hliník, válcování za studena, válcování za tepla, silikonová ocel, nerezová ocel atd.

Rohový kód výrobní linky-3
Poprodejní servis
1. Záruční doba je 12 měsíců po obdržení stroje; jakýkoli rychle opotřebitelný díl je během záruční doby při správném provozu k dispozici zdarma, zákazníci musí zaplatit pouze dopravu vyměněných nových dílů.
2. Služba instalace a školení je pro zákazníky volitelná, o tuto službu může požádat společnost HARSLE každý klient, který by měl během cesty převzít letenky a ubytování pro našeho technika.
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!

Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.