Prasa rewolwerowa HARSLE Prasa rewolwerowa CNC
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Siła przebijania | 30T |
| Źródło prądu | Mechaniczny |
| Maksymalna grubość blachy do obróbki | 6 mm |
| Silnik | 20 kw |
| Marka | HARSLE |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
HARSLE Turret Punch Press Introduction

HARSLE mechaniczny cios rewolwerowy jest sprzętem automatyki mechatronicznej, jest szeroko stosowany w przyrządach i miernikach, obróbce szafek podwozia, panelach elektrycznych szaf sterowniczych, płycie baterii, materiałach dekoracyjnych do budynków, częściach samochodowych, płytach tłumiących, lampach, sprzęcie kuchennym, klimatyzatorach i innych branżach obróbki blachy .
Application Range of HARSLE Turret Prasa dziurkacza
Jest szeroko stosowany w procesie tłoczenia maszyn, urządzeń elektrycznych, mierników, ekranów, sprzętu, różnych metalowych płyt, pudełek, szafek i innych gałęzi przemysłu. Wykorzystuje pojedynczą metodę wykrawania i wykrawania wklęsłego do dziurkowania otworów i części o różnych kształtach i rozmiarach. Szczególnie nadaje się do tłoczenia różnych średnich i małych partii lub płyt jednoczęściowych.
Features of HARSLE Turret Punch Press
SIEMENS CNC special system HARSLE Turret Punch Press
HARSLE turret punch is equipped with a servo motor, faster speed, and higher stability

Wyposażenie mechaniczne SIEMENS
HARSLE Turret Punch Press Worktable

Stacja wieży z żeliwa sferoidalnego
Dzięki cechom automatycznego smarowania i minimalnemu zużyciu, użyj zintegrowanej tarczy odlewniczej z grubą głowicą.

HARSLE Turret Punch Press Well-known brand accessories
Układ przekładni, komponenty elektryczne i komponenty hydrauliczne przyjmują znane na całym świecie marki.

HARSLE Dobre próbki wykrawania wieżyczek

After Sales Service of CNC Turret Press
1. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po otrzymaniu maszyny; każda szybko zużywająca się część jest dostępna bezpłatnie w okresie gwarancyjnym przy prawidłowej eksploatacji, klienci muszą jedynie zapłacić za fracht wymienianych nowych części.
2. Usługa instalacji i szkolenia jest opcjonalna dla klientów, każdy klient może poprosić o tę usługę od HARSLE, powinni pokryć koszty przelotu i zakwaterowania dla naszego inżyniera podczas podróży.
Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.