China Turret Punch Press
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Děrovací síla | 30T |
| Zdroj energie | Elektrický |
| Konstrukce rámu | O-rám |
| Maximální tloušťka zpracovávaného plechu | 6,35 mm |
| Maximální průměr děrování | 88,9 mm |
| Značka | HARSLE |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
China Turret Punch Press Features:
1. CNC věžový děrovací lis využívá počítačový NC řídicí systém s uživatelsky přívětivějším designem. Je vhodný pro podávání a opravu různých plechů.
2. Je vhodný pro nepřetržité děrovací zpracování různého hardwaru, elektroniky, elektrických spotřebičů, hraček a autodílů, korekce krmení, přesné a odolné.
3. Všechny CNC věžové děrovací lisy přijímají dovážené japonské servomotory, elektronické součástky elektrických skříní a ovladače atd., s nízkou poruchovostí produktu a dlouhou životností.
4. Má vysokou přesnost a je velmi odolný.
5. Válcový rovnač a podavač jsou umístěny na stejném stroji, což snižuje chyby při podávání a vyrovnávání, splňuje požadavky na vysokou přesnost a snadno se instaluje a nezabírá místo.
6. CNC revolverový děrovací lis může libovolně nastavit délku podávání. Snadno se ovládá, je bezpečný a stabilní. Přední konec cívky je zploštělý, aby se usnadnil vstup materiálu do válce. Motor pohání zařízení ramene pro lisování materiálu, aby se materiál neuvolnil.

Application range of China Turret Punch Press
Je široce používán v procesu lisování strojů, elektrických spotřebičů, metrů, obrazovek, hardwaru, různých kovových desek, krabic, skříní a dalších průmyslových odvětví. Využívá jednu metodu děrování a metodu děrování vysekáváním k děrování otvorů a dílů různých tvarů a velikostí. Je zvláště vhodný pro lisování různých středních a malých sérií nebo jednodílných desek.

After Sales Service China Turret Punch Press
1. záruční doba je 12 měsíců po obdržení stroje; jakýkoli rychle opotřebitelný díl je k dispozici zdarma během záruční doby za řádného provozu, zákazníci musí platit pouze za dopravu vyměněných nových dílů.
2. Služba instalace a školení je pro zákazníky volitelná, o tuto službu může požádat každý klient HARSLE, they should assume the airfare and accommodation for our engineer during the journey. China Turret Punch Press

Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.