Automatický odvíječ hydraulického materiálu Factory 15T
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Šířka materiálu | 700 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rychlost linky | 15 m/min |
| Expanze cívky | Hydraulické |
| Značka | HARSLE |
| Modelka | MT |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |

Odvíječ děrovacího stroje 1-1
Vlastnosti automatického odvíječe děrovacího stroje HARSLE
Aplikace automatického odvíjecího stroje HARSLE s odvíječem

Odvíječ děrovacího stroje 1-2
Parametry automatického odvíječe děrovacího stroje HARSLE
|
Spec |
Šířka (mm) |
Tloušťka (mm) |
I. DIA (mm) |
O.DIA (mm) |
Hmotnost cívky |
Rychlost linky |
Motor |
Expanze cívky |
Hmotnost stroje |
| MT-200 |
200 |
2 |
450-530 |
1200 | 3000 KGS | 15M/MIN | 1/2 HP | Hydraulické | 1000 KGS |
|
MT-300 |
300 | 2 | 450-530 | 1200 | 3000 KGS | 15M/MIN | 1HP | Hydraulické | 1200 KGS |
|
MT-400 |
400 | 2 | 450-530 | 1200 | 3000 KGS | 15M/MIN | 1HP | Hydraulické |
1400 KGS |
|
MT-500 |
500 | 2 | 450-530 | 1200 | 5000 KGS | 15M/MIN | 2HP | Hydraulické |
1600 KGS |
|
MT-600 |
600 | 2 | 450-530 | 1200 | 5000 KGS | 15M/MIN | 2HP | Hydraulické | 1800 KGS |
|
MT-700 |
700 | 2 | 450-530 | 1200 | 10 000 KGS | 15M/MIN | 3HP | Hydraulické | 1900 kg |
|
MT-800 |
800 | 2 | 450-530 | 1200 | 10 000 KGS | 15M/MIN | 3HP | Hydraulické |
2100 kg |
|
MT-1000 |
1000 | 2 | 450-530 | 1200 | 15 000 KGS | 15M/MIN | 5HP | Hydraulické | 2300 kg |
|
MT-1300 |
1300 | 2 | 450-530 | 1200 | 15 000 KGS | 15M/MIN | 7,5 HP | Hydraulické |
2500 KGS |
| MT-1600 | 1600 | 2 | 450-530 | 1200 | 20 000 kg | 15M/MIN | 10HP | Hydraulické |
3000 KGS |
Poprodejní servis
1. Záruční doba odvíječe děrovacího stroje je 12 měsíců po obdržení stroje; jakýkoli rychle opotřebitelný díl je k dispozici zdarma během záruční doby při správném provozu, zákazníci musí zaplatit pouze dopravu vyměněných nových dílů.
2. Instalace a zaškolení servisu odvíječe děrovacího stroje odvíječe je pro zákazníky volitelná, o tuto službu může požádat každý klient od HARSLE, měli by převzít letenky a ubytování pro našeho inženýra během cesty.

Odvíječ 1-3
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.