Pneumatický děrovací stroj HARSLE CNC JH21 děrování trubek
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Zdroj energie | Pneumatický |
| Děrovací síla | 400T |
| Velikost stolu | 1700 mm*950 mm |
| Nastavení výšky matrice | 120 mm |
| Modelka | JH21 |
| Značka | HARSLE |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
Hlavní vlastnosti pneumatického děrovacího stroje
- Pneumatické děrovací stroj obsahuje svařované tělo stroje z jemných ocelových plechů, temperovací úpravu (nebo odlehčení vibrací), tryskání, tuhost, přesnost a stabilitu.
- Vertikálně umístěný klikový hřídel, kompaktní struktura; klikový hřídel prochází broušením po vysokofrekvenčním kalení, které má dobrý hladký povrch a pružně se otáčí; prodloužený obdélníkový šestihran s povrchem z bronzové desky, který má vysokou přesnost vedení.
- Pneumatický válec s dvojitým vyvážením, vyvážený posuvný blok a závaží razníku, který snižuje náraz a hluk, eliminuje vůli mezi ojnicí a posuvným blokem, snižuje náraz a opotřebení namáhaných částí.
- Celý stroj využívá centralizované řízení PLC. Plynové okruhy používají dovážené bezpečnostní duální ventily, které mohou dosáhnout pomalého, palcového, jednoduchého a kontinuálního děrování.
- Klíčové části, jako je kluzný blok, vodicí dráhy, deska pracovního stolu, ojnice, a to vše jsou odlitky z pryskyřičného písku, které zlepšily drsnost povrchu o 1–2 úrovně a zlepšily přesnost velikosti 2–3 úrovně.
- Stroje na úrovni 60T přebírají elektrické ovládací zařízení pro nastavení výšky matrice. Jemná konfigurace, klíčové části, jako jsou pneumatické součásti, elektrické součásti, těsnicí díly, tlačítka atd., Všechny přijímají importované součásti.

Princip pro pneumatický děrovací stroj
Pneumatický děrovací stroj využívá vysokotlaký plyn generovaný kompresorem a přivádí jej potrubím k solenoidovému ventilu, přičemž ovládá funkci elektromagnetického ventilu nožním spínačem, čímž řídí činnost vzduchového válce k dosažení účelu děrování. Stlačený vzduch lze skladovat ve vzdušníku a používat jej kdykoli, může se vyhnout plýtvání energií během doby nečinnosti. Použití válce jako pracovní části a solenoidového ventilu jako ovládacího prvku zjednodušuje konstrukci stroje s nízkou poruchovostí, vysokou bezpečností, jednoduchou údržbou, nižšími náklady na údržbu a vysokou efektivitou výroby.
Poprodejní servis pneumatického vysekávacího stroje
1. záruční doba je 12 měsíců po obdržení stroje; jakýkoli rychle opotřebitelný díl je k dispozici zdarma během záruční doby za řádného provozu, zákazníci musí platit pouze za dopravu vyměněných nových dílů.
2. Instalační a školicí služba je pro zákazníky volitelná, každý klient může o tuto službu požádat společnost HARSLE, během cesty by měl převzít letenku a ubytování pro našeho inženýra.
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!



Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.