Hydraulický automatický odvíječ plechu
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Šířka materiálu | 200 mm |
| Tloušťka materiálu | 2 mm |
| Rychlost linky | 15 m/min |
| Expanze cívky | Hydraulické |
| Značka | HARSLE |
| Modelka | MT |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
Konfigurace odvíječe s jedním koncem jsou standardně poskytovány a konfigurace se dvěma konci mohou být poskytnuty pro optimalizaci efektivity výroby zkrácením doby výměny cívky. Většina modelů automatických odvíječů HARSLE je k dispozici jako pohyblivé navijáky, které lze kombinovat s funkcemi automatického centrování. Možnosti příslušenství pro manipulaci s odvíječem zahrnují pojízdné vozíky na cívky, zvedací stanice cívek, pojízdné podpěry, regály pro skladování cívek a turnikety. Možnosti produktivity zahrnují přidržovače odvíječe, jeho koncová kola, držáky cívek, vodítka cívek a systémy automatického zpětného napínání. Zakázkové inženýrství může být poskytnuto pro splnění jakýchkoli aplikačních požadavků. Je vybavena hydraulickým děrovačem plechu.

Hydraulický odvíječ plechů
Funkce
Aplikace

Hydraulický odvíječ plechů
Parametry hydraulického odvíječe plechu
|
Spec |
Šířka (mm) |
Tloušťka (mm) |
I. DIA (mm) |
O.DIA (mm) |
Hmotnost cívky |
Rychlost linky |
Motor |
Expanze cívky |
Hmotnost stroje |
| MT-200 |
200 |
2 |
450-530 |
1200 | 3000 KGS | 15M/MIN | 1/2 HP | Hydraulické | 1000 KGS |
|
MT-300 |
300 | 2 | 450-530 | 1200 | 3000 KGS | 15M/MIN | 1HP | Hydraulické | 1200 KGS |
|
MT-400 |
400 | 2 | 450-530 | 1200 | 3000 KGS | 15M/MIN | 1HP | Hydraulické |
1400 KGS |
|
MT-500 |
500 | 2 | 450-530 | 1200 | 5000 KGS | 15M/MIN | 2HP | Hydraulické |
1600 KGS |
|
MT-600 |
600 | 2 | 450-530 | 1200 | 5000 KGS | 15M/MIN | 2HP | Hydraulické | 1800 KGS |
|
MT-700 |
700 | 2 | 450-530 | 1200 | 10 000 KGS | 15M/MIN | 3HP | Hydraulické | 1900 kg |
|
MT-800 |
800 | 2 | 450-530 | 1200 | 10 000 KGS | 15M/MIN | 3HP | Hydraulické |
2100 kg |
|
MT-1000 |
1000 | 2 | 450-530 | 1200 | 15 000 KGS | 15M/MIN | 5HP | Hydraulické | 2300 kg |
|
MT-1300 |
1300 | 2 | 450-530 | 1200 | 15 000 KGS | 15M/MIN | 7,5 HP | Hydraulické |
2500 KGS |
| MT-1600 | 1600 | 2 | 450-530 | 1200 | 20 000 kg | 15M/MIN | 10HP | Hydraulické |
3000 KGS |
Poprodejní servis hydraulického odvíječe plechu
1. Záruční doba odvíječe je 12 měsíců po obdržení stroje; jakýkoli rychle opotřebitelný díl je k dispozici zdarma během záruční doby při správném provozu, zákazníci musí zaplatit pouze dopravu vyměněných nových dílů.
2. Instalace a zaškolení odvíječe odvíječe je pro zákazníky volitelná. O tuto službu může požádat každý klient HARSLEa měli by převzít letenky a ubytování pro našeho inženýra během cesty.

Hydraulický odvíječ plechů
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!
Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.