Mechanický děrovací stroj J23-6.3T Power Press pro kovové otvory
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Zdroj energie | Elektrický |
| Děrovací síla | 6,3T |
| Velikost stolu | 350 mm*200 mm |
| Mrtvice | 35 mm |
| Značka | HARSLE |
| Modelka | J23 |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
Parametr děrovacího stroje J23-40T
| 1. Sklopný pracovní stůl 2. Tuhá otočná spojka klíče 3. Snadná obsluha a nenáročné na údržbu 4. Jednoduchá konstrukce a nízká hlučnost | ![]() |
| Položka | Jednotka | Hodnota |
| Jmenovitá síla | KN | 400 |
| Zdvih tahu | mm | 100 |
| Počet zdvihů | Časy/min | 50 |
| Uzavřená výška | mm | 380 |
| Hloubka hrdla | mm | 250 |
| Vzdálenost sloupců | mm | 320 |
| Velikost stolu | mm | 420 x 640 |
| Velikost stroje | mm | 1400 x 1100 x 2300 |
| Motor | kw | 3.0 |
| Hmotnost | kg | 2400 |
Power press je moderní stroj na děrování a ražení plechu. Ve srovnání s tradičním strojním zařízením má vyšší účinnost, nižší technické požadavky na obsluhu. Je to nepostradatelná součást výroby, stejně jako ohraňovací a střihací stroj.
Společnost HARSLE vyrábí Řada J23, který může být široce používán pro děrování otvorů, vysekávání, ořezávání, ohýbání a tvarování. Při výrobě leteckého a kosmického průmyslu, elektrických spotřebičů, jízdních kol, mechanických zařízení, pohárů atd. Pomocí různých přizpůsobených forem.

J23 Mechanický děrovací stroj 1-1
Princip mechanický silový lis
Princip silového lisu je převést kruhový pohyb na lineární pohyb. Nejprve hlavní motor vydává sílu a pohání setrvačník a ozubené kolo, poté prochází klikovým hřídelem, ojnicí atd., Aby se dosáhlo lineárního pohybu posuvníku. Od hlavního motoru k ojnici probíhá kruhový pohyb.
Přechodový bod mezi kruhovým pohybem a lineárním pohybem je mezi ojnicí a jezdcem. Obecně zde existují dva druhy mechanismů, jeden je kuličkového typu a druhý je válcového typu, který převádí na lineární pohyb jezdce. Silový lis děruje materiál, aby jej deformoval a získal požadovaný tvar s vysokou přesností. Proto musí být sada matric (včetně horních a spodních matric) přizpůsobena k umístění materiálu a síla stroje k jeho deformaci.

J23 Mechanický děrovací stroj 1-2
Hlavní vlastnosti silového lisu
- Vysoká tuhost díky lité konstrukci, která má vyšší odolnost proti vibracím
- Pohodlný rám typu C, větší plocha pro nakládání a vykládání
- Klikový hřídel se snadnou údržbou pro zajištění efektivity operací
- Zatlačovací bezpečnostní zařízení, ochrana pro případ nouze
- Kompatibilní a automatické servo podávací zařízení pro maximalizaci produktivity
- Přizpůsobené parametry pro splnění různých produktů

J23 Mechanický děrovací stroj1-3
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!



Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.