Děrovačka Děrovačka J23-80T pro hliníkové plechy
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Zdroj energie | Elektrický |
| Děrovací síla | 80T |
| Mrtvice | 115 mm |
| Nastavení zdvihu | Ne |
| Značka | HARSLE |
| Modelka | J23 |
| Dodací lhůta | 30 dní |
| Způsob platby | LC, T/T |
| Cenový termín | EXW |
| Záruka | Jeden rok |
Parametr děrovacího stroje J23-40T
| 1. Sklopný pracovní stůl 2. Tuhá otočná spojka klíče 3. Snadná obsluha a nenáročné na údržbu 4. Jednoduchá konstrukce a nízká hlučnost | ![]() |
| Položka | Jednotka | Hodnota |
| Jmenovitá síla | KN | 400 |
| Zdvih tahu | mm | 100 |
| Počet zdvihů | Časy/min | 50 |
| Uzavřená výška | mm | 380 |
| Hloubka hrdla | mm | 250 |
| Vzdálenost sloupců | mm | 320 |
| Velikost stolu | mm | 420 x 640 |
| Velikost stroje | mm | 1400 x 1100 x 2300 |
| Motor | kw | 3.0 |
| Hmotnost | kg | 2400 |
Popis
Děrovací stroj je moderní stroj na děrování a ražení plechu. Ve srovnání s tradičními stroji má vyšší účinnost, nižší technické požadavky na obsluhu. Je nepostradatelnou součástí výroby.
Společnost HARSLE vyrábí Řada J23, který může být široce používán pro děrování otvorů, vysekávání, ořezávání, ohýbání a tvarování. Při výrobě leteckého a kosmického průmyslu, elektrických spotřebičů, jízdních kol, mechanických zařízení, pohárů atd. Pomocí různých přizpůsobených forem.
Princip děrovacího stroje
Princip děrovací stroj je převést kruhový pohyb na lineární pohyb. Nejprve hlavní motor vydává sílu a pohání setrvačník a ozubené kolo, poté prochází klikovým hřídelem, ojnicí atd., aby se dosáhlo lineárního pohybu jezdce. Od hlavního motoru k ojnici probíhá krouživý pohyb.
Přechodový bod mezi kruhovým pohybem a lineárním pohybem je mezi ojnicí a jezdcem. Obecně zde existují dva druhy mechanismů, jeden je kuličkový a druhý válcový, který převádí na lineární pohyb posuvníku. Silový lis prorazí materiál, aby jej zdeformoval a získal požadovaný tvar s vysokou přesností. Proto musí být sada matric (včetně horní a spodní matrice) přizpůsobena k umístění materiálu a síla stroje k jeho deformaci.
Hlavní rysy děrovacího stroje
- Vysoká tuhost díky lité konstrukci, která má vyšší odolnost proti vibracím
- Pohodlný rám typu C, větší plocha pro nakládání a vykládání
- Klikový hřídel se snadnou údržbou pro zajištění efektivity operací
- Zatlačovací bezpečnostní zařízení, ochrana pro případ nouze
- Kompatibilní a automatické servo podávací zařízení pro maximalizaci produktivity
- Přizpůsobené parametry pro splnění různých produktů
Proč si vybrat HARSLE?
HARSLE je profesionální výrobce kovoobráběcích strojů v Číně již mnoho let, naše produkce byla prodána do více než 100 zemí světa!


Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.