Maszyna do dziurkowania rewolwerowego CNC Chiny
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Siła przebijania | 30T |
| Źródło prądu | Elektryczny |
| Marka | HARSLE |
| Konstrukcja ramy | O-ramka |
| Oś X i oś Y | tak |
| Maksymalna grubość blachy do obróbki | 6.35mm |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
CNC Turret Puncher Machine Features
1. The CNC Turret Puncher Machine adopts a computer NC control system with a more user-friendly design. It is suitable for feeding and correcting various metal sheets.
2. Nadaje się do ciągłego przetwarzania wykrawania różnego sprzętu, elektroniki, urządzeń elektrycznych, zabawek i części samochodowych, korekcji karmienia, dokładnego i trwałego.
3. The CNC Turret Puncher Machine all adopt imported Japanese-made servo motors, electrical box electronic parts, controllers, etc., with a low product failure rate and long service life.
4. Maszyna ma wysoką precyzję i jest bardzo wytrzymała.
5. Prostownik rolkowy i podajnik są umieszczone na tej samej maszynie, co zmniejsza błąd podczas podawania i poziomowania, spełnia wymagania dotyczące wysokiej precyzji, jest łatwy w instalacji i nie zajmuje miejsca.
6. Prasa rewolwerowa CNC może dowolnie ustawić długość podawania. Jest łatwy w obsłudze, bezpieczny i stabilny. Przedni koniec zwoju jest spłaszczony, aby ułatwić wejście materiału do rolki. Silnik napędza ramię dociskające materiał, aby zapobiec poluzowaniu się materiału.

CNC Turret Puncher Machine Application Range
Jest szeroko stosowany w procesie tłoczenia maszyn, urządzeń elektrycznych, mierników, ekranów, sprzętu, różnych metalowych płyt, pudełek, szafek i innych gałęzi przemysłu. Wykorzystuje pojedynczą metodę wykrawania i wykrawania wklęsłego do dziurkowania otworów i części o różnych kształtach i rozmiarach. Szczególnie nadaje się do tłoczenia różnych średnich i małych partii lub płyt jednoczęściowych.

After Sales Service of CNC Turret Puncher Machine
1. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po otrzymaniu maszyny; każda szybko zużywająca się część jest dostępna bezpłatnie w okresie gwarancyjnym przy prawidłowej eksploatacji, klienci muszą jedynie zapłacić za fracht wymienianych nowych części.
2. Usługa instalacji i szkolenia jest opcjonalna dla klientów, każdy klient może poprosić o tę usługę od HARSLE, they should assume the airfare and accommodation for our engineer during the journey. CNC Turret Puncher Machine

Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!
Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.