Corner code production line Good Quality CNC Automatic
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Źródło prądu | Pneumatyczny |
| Siła przebijania | 80T |
| Udar mózgu | 160mm |
| Silnik | 7,5 kw |
| Model | JH21 |
| Marka | HARSLE |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
Główne cechy linii produkcyjnej HARSLE Corner Code
Linia produkcyjna HARSLE to w pełni automatyczne urządzenie integrujące regał materiałowy, niwelator, pneumatyczny wykrawarkai podajnik.
HARSLE three-in-one feeder has other excellent functional characteristics such as high technology, high precision, high power, etc. It is also widely used in the peripheral equipment series of punch presses and adopts PLC man-machine interface operation. corner code production line

Trzy funkcje rozwijania, poziomowania i podawania całej linii produkcyjnej są kontrolowane przez PLC i wyposażone w wyświetlacz interfejsu; nasze maszyny wykorzystują głównie komputerowy system sterowania marki Mitsubishi. Ta automatyczna linia produkcyjna może pomóc klientom poprawić wydajność produkcji i wykorzystanie materiałów, obniżyć koszty produkcji i zapewnić jakość produktu.

Linia do produkcji kodów narożnych-2
Linia produkcyjna HARSLE zdobyła ogromny rynek dzięki wysokiej wydajności i niskiej cenie. Grubość materiału może wynosić od 0,2 mm do 10 mm, szerokość od 150 mm do 1600 mm, dokładność porównawcza 0,15 mm, a prędkość 16 m/min. Ta linia produkcyjna jest odpowiednia dla potrzeb przetwórczych różnych gałęzi przemysłu, takich jak miedź, aluminium, walcowanie na zimno, walcowanie na gorąco, stal krzemowa, stal nierdzewna itp.

Linia do produkcji kodów narożnych-3
Serwis pogwarancyjny
1. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po otrzymaniu maszyny; każda szybko zużywająca się część jest dostępna bezpłatnie w okresie gwarancyjnym przy prawidłowej eksploatacji, klienci muszą jedynie zapłacić za fracht wymienianych nowych części.
2. Usługa instalacji i szkolenia jest opcjonalna dla klientów, każdy klient może poprosić o tę usługę HARSLE i powinien pokryć koszty przelotu i zakwaterowanie dla naszego inżyniera podczas podróży.
Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!

Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.