Prasa rewolwerowa HARSLE
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Siła przebijania | 30T |
| Źródło prądu | Mechaniczny |
| Maksymalna grubość blachy do obróbki | 6 mm |
| Prędkość formy obrotowej | 30 obr/min |
| Marka | HARSLE |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
Wprowadzenie uderzenia wieży:

HARSLE mechaniczny cios rewolwerowy is mechatronics automation equipment, it’s widely used in the instruments and meters, chassis cabinets processing, electric control cabinet panels, battery plate, building decorative materials, auto parts, silencing plate, lamps, kitchen equipment, air conditioners, and other sheet metal processing industries. HARSLE Turret Punch Press Machine
Application Range of HARSLE Turret Punch Press Machine
It is widely used in the stamping process of machinery, electrical appliances, meters, screens, hardware, various metal plates, boxes, cabinets, and other industries. It uses a single punching method and nibbling punching method to punch holes and parts of various shapes and sizes. It is especially suitable for stamping a variety of medium and small batches or single-piece plates. HARSLE Turret Punch Press Machine
Cechy wykrawarki rewolwerowej HARSLE
SIEMENS Specjalny system CNC
Mechaniczna prasa rewolwerowa HARSLE jest wyposażona w serwomotor, większą prędkość i większą stabilność

Specjalny system CNC firmy Siemens
Stół do pracy

Stół do pracy
Stacja wieży z żeliwa sferoidalnego
Dzięki cechom automatycznego smarowania i minimalnemu zużyciu, użyj zintegrowanej tarczy odlewniczej z grubą głowicą.

Stacja wieży z żeliwa sferoidalnego
Akcesoria znanej marki
Układ przekładni, komponenty elektryczne i komponenty hydrauliczne przyjmują znane na całym świecie marki.

Akcesoria znanej marki
Próbki wykrawania

Próbki wykrawania
Serwis posprzedażowy wykrawarki rewolwerowej HARSLE
1. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po otrzymaniu maszyny; każda szybko zużywająca się część jest dostępna bezpłatnie w okresie gwarancyjnym przy prawidłowej eksploatacji, klienci muszą jedynie zapłacić za fracht wymienianych nowych części.
2. Usługa instalacji i szkolenia jest opcjonalna dla klientów, każdy klient może poprosić o tę usługę od HARSLE, powinni pokryć koszty przelotu i zakwaterowania dla naszego inżyniera podczas podróży.
1 opinia dla HARSLE Turret Punch Press Machine
Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!
Tom Nathan –
To zajęło dużo czasu. Trzy miesiące, ale tu jest wykrawarka rewolwerowa! Opakowanie jest niezawodne, nic się nie zepsuło, jestem bardzo zadowolony) sprzedawca jest dobry, wiadomość czyta, odpowiada merytorycznie. Przetestuję, sprawdzę wszystko, czy są ościeża-dodam opinię. Chociaż wszystko mi się podoba, nie widziałem żetonów i brudu, wygląda bardzo dobrze, jestem szczęśliwy)))
Wendy –
Dziękuję Ci bardzo!
Życzę dobrze prosperującego biznesu!