Turret punch press for sale High Accuracy Metal Sheet
| Waga | 500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1200 × 1200 × 1200 mm |
| Siła przebijania | 30T |
| Maksymalna grubość blachy do obróbki | 6 mm |
| Marka | HARSLE |
| Prędkość karmienia | 60 mm/min |
| Ciśnienie powietrza | 0,6 mpa |
| Czas realizacji | 30 dni |
| Metoda płatności | LC, T/T |
| Termin cenowy | EXW |
| Gwarancja | Rok |
turret punch press for sale Introduction of HARSLE Turret Punch:

Mechaniczny stempel rewolwerowy
HARSLE mechanical turret punch is mechatronics automation equipment, it’s widely used in the instruments and meters, chassis cabinets processing, electric control cabinet panels, battery plate, building decorative materials, auto parts, silencing plate, lamps, kitchen equipment, air conditioners, and other sheet metal processing industries. turret punch press for sale
Zakres zastosowania
It is widely used in the stamping process of machinery, electrical appliances, meters, screens, hardware, various metal plates, boxes, cabinets, and other industries. It uses a single punching method and nibbling punching method to punch holes and parts of various shapes and sizes. It is especially suitable for stamping a variety of medium and small batches or single-piece plates. turret punch press for sale
Cechy prasy rewolwerowej na sprzedaż
SIEMENS Specjalny system CNC
With servo motor, faster speed, and higher stability turret punch press for sale

Mechaniczny stempel rewolwerowy Specjalny system Siemens CNC
Stół do pracy

Mechaniczny stempel rewolwerowy Stół roboczy
Stacja wieży z żeliwa sferoidalnego
Dzięki cechom automatycznego smarowania i minimalnemu zużyciu, użyj zintegrowanej tarczy odlewniczej z grubą głowicą.

Stacja rewolwerowa z żeliwa sferoidalnego z mechaniczną głowicą rewolwerową
Akcesoria znanej marki
Układ przekładni, komponenty elektryczne i komponenty hydrauliczne przyjmują znane na całym świecie marki.

Mechaniczny stempel rewolwerowy znane akcesoria marki
Próbki wykrawania

Próbki mechanicznego stempla rewolwerowego
Serwis posprzedażny prasy rewolwerowej HARSLE
1. Okres gwarancji wynosi 12 miesięcy po otrzymaniu maszyny; każda szybko zużywająca się część jest dostępna bezpłatnie w okresie gwarancyjnym przy prawidłowej eksploatacji, klienci muszą jedynie zapłacić za fracht wymienianych nowych części.
2. Usługa instalacji i szkolenia jest opcjonalna dla klientów, każdy klient może poprosić o tę usługę od HARSLE, i powinni pokryć koszty przelotu i zakwaterowania dla naszego inżyniera podczas podróży.
1 opinia dla Turret punch press for sale High Accuracy Metal Sheet
Dlaczego warto wybrać HARSLE?
HARSLE jest od wielu lat profesjonalnym producentem maszyn do obróbki metali w Chinach, nasze produkcje zostały sprzedane do ponad 100 krajów na świecie!
Jim –
Dobry sprzedawca, doskonała wykrawarka rewolwerowa do blachy, zawsze wchodzi w kontakt. Polecić.
Wendy –
Dziękuję za odpowiedź!
Tak, możemy wykonać formy do wykrawarek. Prześlij mi swoje rysunki formy lub zdjęcie produktu z rozmiarami, wkrótce możemy zacytować!